0 800 307 555
0 800 307 555

Зарплати українців зростають швидше, ніж витрати на "комуналку" - Мінсоц


Зарплати українців зростають швидше, ніж витрати на "комуналку" - Мінсоц

Доходи населення зростають вищими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг.

Про це заявив генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

“Якщо ми порівняємо динаміку зростання доходів з динамікою зростання витрат на оплату комунальних послуг, то доходи населення в середньому зростають вищими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг. Тобто, потреба громадян в отриманні субсидій буде зменшуватися”, – повідомив чиновник.

Він зазначає, що тарифи – не єдиний фактор, який впливає на потребу громадян в отриманні соціальної підтримки. Сьогодні спостерігається досить активна динаміка зростання доходів населення.

Читайте також: Мінсоцполітики дало відповіді на головні питання про монетизацію субсидій

“Другий фактор – це перегляд правил надання житлових субсидій з травня 2018 року. Третій фактор – це, звісно, підвищення ціни на газ, яке у нас відбулося. Ці три чинники зараз відіграють основну роль при реалізації права на субсидії в поточному опалювальному періоді”, – сказав представник Міністерства соціальної політики.

За його словами, щотижня близько 120-150 тисяч домогосподарств звертаються за оформленням субсидії.

“Громадяни почали отримувати перші платіжки з новими тарифами на газ, водопостачання, утримання житла, а тепер вони визначаються щодо потреби в отриманні житлових субсидій”, – повідомив Музиченко.

Він додав, що чисельність отримувачів субсидій зменшується в тому числі завдяки тому, що програма надання субсидій стала більш адресною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua