0 800 307 555
0 800 307 555

Україна отримала 349 млн євро під гарантію МБРР - Мінфін


Україна отримала 349 млн євро під гарантію МБРР - Мінфін

Україна залучила у Deutsche Bank кредит на EUR349,3 млн під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР, структура Всесвітнього банку).

Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів.

За даними відомства, кошти отримані двома траншами: транш “А” у розмірі EUR53,2 млн з терміном погашення чотири роки і транш “В” у розмірі EUR296,1 млн з терміном остаточного погашення 10 років (через чотири роки і шість місяців після залучення коштів позика підлягає поступовому погашенню певними сумами кожні півроку).

За кредитом була використана частина гарантії в сумі $375 млн в євровому еквіваленті із загальної суми гарантії Світового банку (СБ) в розмірі $750 млн.

Мінфін також повідомив, що залучення чергового кредиту під невикористану частину гарантії СБ очікується в першому кварталі 2019 року.

Згідно з прес-релізом СБ, зазначена гарантія допоможе Україні залучити до державного бюджету на міжнародних ринках близько $1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua