0 800 307 555
0 800 307 555

Київ у 2018 р. залучив 729 млн грн внутрішніх інвестицій - КМДА


Київ у 2018 р. залучив 729 млн грн внутрішніх інвестицій - КМДА

Департамент економіки та інвестицій Київської міськдержадміністрації (КМДА) за результатами проведених конкурсів у 2018 році уклав 30 договорів на загальну суму 729,3 млн грн, повідомила прес-служба КМДА.

“В рамках співпраці міської влади з підприємцями буде побудовано навчальні заклади, облаштовано зупинки громадського транспорту та встановлено об’єкти спортивної інфраструктури в парках”, – цитується в повідомленні директор департаменту економіки й інвестицій КМДА Наталія Мельник.

За її словами, за результатами раніше укладених інвестиційних договорів в Києві вже облаштовано футбольне поле на території ліцею “Голосіївський” № 241, будуються житлові будинки, зводиться медцентр по вул. Зоологічній.

“Враховуючи потреби міста, вже розроблений пакет інвестиційних пропозицій, який налічує понад 50 проектів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, будівництва житла, медичних, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів і об’єктів рекреації. Зараз готується документація для проведення інвестиційних конкурсів у 2019 році”, – зазначила Н. Мельник.

Крім того, в 2019 році запланована реалізація заходів в рамках проектів у сфері державно-приватного партнерства. Зокрема, впровадження системи забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

В рамках договору про надання консультативних послуг з Міжнародною фінансовою корпорацією буде розпочато підготовку проекту з реорганізації публічної інфраструктури лікарень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua