0 800 307 555
0 800 307 555

Переселенці до 35 років можуть отримати кредит на житло


Переселенці до 35 років можуть отримати кредит на житло

Переселенці можуть отримати кредит на житло коштом статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Про це передають “Донбас. Коментарі”.

Кредити можуть надаватися молодим сім’ям до 35 років, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Або у кожного з членів молодої родини чи самотнього молодого громадянина відсутні у власності житло, або кожен з членів сім’ї володіє на праві власності житловою площею, що не перевищує 13,65 квадратних метри.

“При цьому, що важливо, кредити можуть отримати внутрішньо переміщені особи, які не мають у власності іншої житлової нерухомості, ніж та, яка розташована на території, визначеній тимчасово окупованою територією відповідно до законів України”, – підкреслили у Луганському регіональному управлінні фонду.

Термін надання кредиту складає до 20 років. Процентна ставка встановлюється в розмірі облікової ставки НБУ, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту.

У даний час основним найбільш привабливим варіантом отримання переселенцями власного житла є програма “Доступне житло”, за якою переселенці можуть претендувати на компенсацію половини вартості квартири. Але обсяги її фінансування з боку держави залишаються мізерними в порівнянні з потребою переселенців у житлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua