Група "Нова Пошта" підписала п'ятирічний контракт з IKEA


Група "Нова Пошта" підписала п'ятирічний контракт з IKEA

Компанія “НП Логістик”, що входить до групи компаній “Нова Пошта”, уклала угоду про надання логістичних послуг шведському ритейлеру меблів і товарів для дому IKEA, який планує в 2019 році відкрити перший магазин в Україні.

Як повідомила прес-служба “Нової пошти” в середу, компанія, в тому числі, надаватиме послуги зберігання і комплектації замовлень для першого магазину міського формату (Сity store) в Києві.

“Ми раді, що нас вибрала така компанія як IKEA. Це дозволить об’єднати першокласні стандарти фулфілменту і доставки з меблевим ритейлом”, – цитується в повідомленні співвласник “Нової пошти” В’ячеслав Клімов.

“НП Логістик” спеціалізується на фулфілменті: зберіганні товарів на складах, комплектації і відправленні інтернет-замовлень одержувачу.

Як повідомлялося, у вересні 2018 року IKEA офіційно заявила про відкриття першого в Україні магазину в форматі city store в 2019 році в столичному ТРЦ Ocean Mall. Новий формат магазинів менший за розміром і розташований в центральній частині міста, щоб задовольнити вимоги сучасних споживачів, які хочуть здійснювати покупки ближче до дому, а також онлайн.

Стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Україні, а також Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії, реалізує IKEA Південно-Східна Європа, яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.).

Довідка finance.ua:

  • IKEA Group найбільший в світі ритейлер товарів для дому з 367 фірмовими магазинами на 30 ринках.
  • “Нова Пошта” заснована в 2001 році. До групи компаній входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі: “Нова Пошта”, “НП Логістик”, “ПОСТ ФІНАНС” і “Нова Пошта Інтернешнл”.
  • Її мережа нараховує понад 2,35 тис. відділень, автопарк перевищує 3,600 тис. автомобілів.
  • У 2017 році доставлено понад 145 млн відправлень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування