0 800 307 555
0 800 307 555

SpaceX відклала запуск ракети з супутником ВПС США


SpaceX відклала запуск ракети з супутником ВПС США

Американська приватна компанія Ілона Маска SpaceX відклала запуск ракети-носія Falcon 9 з новітнім супутником геолокації GPS для ВПС США.

При цьому про нову дату запуску буде повідомлено пізніше. Очікується, що супутник буде виведений на орбіту через 1 годину 58 хвилин після запуску. Згідно з вимогами місії, SpaceX не намагатиметься повернути перший ступінь Falcon 9 на Землю після виведення супутника на орбіту.

Відзначимо, що запуск повинен був відбутися 18 грудня. Спочатку він затримувався через вітер, а потім через неточні показники сенсорів першого ступеня. 19 грудня SpaceX знову відклала запуск для додаткової перевірки сенсорів першого ступеня.

Нагадаємо, що на початку грудня компанія SpaceX успішно запустила ракету-носій Falcon 9, яка повинна вивести на космічну орбіту понад 60 мікросупутників. Ракета Falcon 9 стартувала з бази Військово-повітряних сил США Ванденберг, розташованої в Каліфорнії.

64 мікросупутники, що перебувають на її борту, будуть розташовані на низькій сонячно-синхронній орбіті за замовленням компаній і влади 17 країн, зокрема Великобританії, Німеччини, Південної Кореї, США, Австралії, Канади і т. д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua