Samsung придумала більше варіантів безрамкових смартфонів


Samsung придумала більше варіантів безрамкових смартфонів

Samsung зареєструвала в Офісі інтелектуальної власності Республіки Корея патент з описом нових методів зменшення рамок в смартфонах шляхом інтеграції фронтальної камери з екраном. Раніше в цьому місяці компанія вже представила Galaxy A8s з отвором в дисплеї, але в запасі у корейського виробника ще цілий ряд цікавих і незвичайних варіантів.

У листопаді на презентації смартфона Samsung показала чотири варіанти безрамкових екранів: Infinity-U, Infinity-V, Infinity-O і New Infinity. В останньому випадку в пристроях взагалі немає вирізів, а фронтальна камера і датчики вбудовані під екран.

В новому патенті південнокорейського гіганта описується ще шість способів інтеграції фронтальної камери з дисплеєм для досягнення максимальної безрамковості. Всі вони відрізняються висотою розміщення сенсора, через що змінюється розмір і форма «чубчика». У всіх випадках виріз набагато менший, ніж у вже представлених на ринку смартфонах.

Очікується, що майбутні флагмани компанії отримають екрани з отворами під фронтальну камеру, тоді як вирізи Samsung може використовувати в більш доступних моделях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua