0 800 307 555
0 800 307 555

Nissan ввела в дію гігантський дах-електростанцію з сонячними панелями


Nissan ввела в дію гігантський дах-електростанцію з сонячними панелями

Дах-електростанція великої площі з сонячними батареями запрацював на підприємстві Nissan в Нідерландах.

Сонячні батареї встановлені на дахах будівель Центру запчастин Nissan Motor (NMPC) в Амстердамі. В цілому задіяні майже 9000 фотоелектричних панелей.

Стверджується, що дах-електростанція здатний генерувати таку кількість відновлюваної енергії, якої вистачить для постачання 900 домоволодінь. Енергія, що виробляється деякими панелями даху, надходить безпосередньо в енергетичну мережу Нідерландів.

Більше того, дах забезпечує майже 70% електроенергії, яку щорічно споживає саме підприємство NMPC. При цьому дах значно скорочує кількість вуглекислого газу, що виділяється підприємством – за оцінками, в цілому за рік викид двоокису вуглецю зменшується на 1,17 млн ​​кг.

Цей проект став результатом першого масштабного співробітництва місцевої влади і компанії Nissan Motor. Частково проект фінансувався за національною схемою краудфандингу.

«Інвестиції в нові енергетичні технології та їх впровадження – основа концепції Nissan Intelligent Mobility, і цей проект наочно демонструє, що ми прагнемо змінити не тільки водіння автомобілів, але і спосіб життя людей», – заявляє автовиробник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua