0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україну "заливає" нелегальним пальним


Україну "заливає" нелегальним пальним

На території України працює близько 1,5 тис. нелегальних АЗС, які за рік заливають у баки водіїв 1,2 млн тонн “сірого” пального.

У 2019 році обсяг тіньового пального в країні може досягти 1,5 млн тонн.

Читайте також: Українці почали за безцінь продавати «єврономери»

Таким чином, в залежності від виду пального і регіону, “повз касу” проходить до 30-50% всього ринку країни.

За прогнозами учасників “білого” сектору, втрати держбюджету наступного року від тіньового виробництва складуть 10 млрд грн.

Сукупний дохід нелегальних заправок, за оцінками експертів, за рік становить близько $80 млн.

Як розповіла президент нафтогазової асоціації України Неля Привалова, на нелегальних заправках неодноразово фіксувалися випадки пожеж, розливу нафтопродуктів і скрапленого газу. Часто такі заправки не мають практично жодних дозвільних документів.

Як зауважив перший заступник голови ДФС Сергій Білан, у відомстві вже розробили план заходів з протидії тіньовому паливному ринку, який передбачає створення робочих груп з відпрацювання об’єктів торгівлі пальним, проведення фактичних перевірок АЗС з метою виявлення порушень податкового законодавства, встановлення місцезнаходження нелегальних автозаправних пунктів.

До речі, якщо ви часто за кермом, економте свій час і гроші – обирайте і замовляйте для себе спеціальну картку для водіїв прямо на finance.ua. Картки для водіїв дозволяють отримувати кешбек і додаткові знижки на АЗС.

Обрати собі картку 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування