У Пекіні поліція почне використовувати смарт-окуляри


У Пекіні поліція почне використовувати смарт-окуляри

На одному з контрольно-пропускних пунктів на околиці Пекіна місцева поліція випробує новий інструмент безпеки: розумні окуляри, які можуть у режимі реального часу зіставляти риси облич пасажирів у автомобілях і автомобільні реєстраційні номери з базою даних підозрюваних.

Система отримала назву «Skynet», а смарт-окуляри виготовлені LLVision.

Початок випробувань збігся за часом з проведенням в Пекіні щорічних Всекитайських зборів народних представників, що підкреслює прагнення китайських лідерів використовувати технології для підвищення безпеки в країні.

У пресі почали висловлювати стурбованість з приводу того, що впровадження Китаєм вдосконаленої системи спостереження призведе до посилення придушення інакомислення. Схожа історія сталася з інтернетом і телекомунікаційними технологіями, які, за словами Девіда Бандурскі, одного з директорів China Media Project, дослідницького проекту з вивчення медіа в Університеті Гонконгу, стали інструментами соціального і політичного контролю

Ву Фей, виконавчий директор LLVision, закликає не турбуватися з приводу проблем з конфіденційністю, оскільки влада Китаю використовує обладнання з «благородною метою», займаючись пошуком підозрюваних у скоєнні протиправних дій і осіб, які переховуються від правосуддя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування