0 800 307 555
0 800 307 555

Користувачів смартфонів в Україні стає дедалі більше - аналітики


Користувачів смартфонів в Україні стає дедалі більше - аналітики

Число інтернет-користувачів у всьому світі зростає з кожним роком. Все більше часу люди проводять у своїх гаджетах: переглядають відео на YouTube, замовляють їжу, переписуються в соцмережах і купують одяг, пише Сегодня.

Інтернет проникає в усі сфери нашого життя, а кількість користувачів невблаганно зростає – в світі мережею користуються понад 4,2 млрд людей, і це більше половини населення планети.

Читайте також: Створили розумну куртку, яка повідомляє про втрату смартфону

В Україні показники теж вражаючі. За даними звітів міжнародного агентства “We are social”, в січні 2018 р. інтернетом користувалося 58% українців (25,59 млн). За останній рік кількість користувачів збільшилася на 4 млн осіб і продовжує зростати досі.

Цікава тенденція полягає і в тому, що з року в рік збільшується проникнення смартфонів. Зараз смартфони замінили українцям комп’ютери і планшети. Велика діагональ екрана, інтернет, швидкість передачі інформації, зручність і постійна доступність вивели смартфони в лідери. Експерти очікують, що до 2025 року кількість підключених смартфонів зросте в 4 рази.

“Онлайн аудиторія України активно зростає з року в рік. Збільшується кількість користувачів, які для доступу в інтернет використовують мобільні пристрої. У другому кварталі 2018 р. проникнення смартфонів було 57%. Цей показник нижчий, ніж в Європі, але завдяки двом таким факторам, як активне проникнення інтернету після впровадження технології 4G, і насичення ринку доступними моделями смартфонів, очікується збільшення підключених смартфонів в чотири рази до 2025 р.”, – зазначила Олена Фігурна, провідний аналітик компанії “Google Україна”.

Зараз в світі 67% всього трафіку припадає на смартфони, в Україні ця цифра сягає 53%. Тобто кожен другий запит в Україні здійснюють за допомогою смартфона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua