Порошенко схвалив зміни до Податкового кодексу


Порошенко схвалив зміни до Податкового кодексу

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №9260 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Законом збільшуються з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9%. А ось на спирт етиловий, що використовується для виробництва харчового оцту, парфюмерно-косметичної продукції та продукції технічного призначення, встановлюється нульова ставка акцизного податку.

Крім того, з 1 липня вдосконалять електронну систему контролю за обігом пального, що дозволить збільшити надходження акцизного податку на пальне.

Ставка податку на викид двоокису вуглецю з 1 січня 2019 року зросте з 0,41 грн/тонну до 10 грн/тонну. Відповідно до закону, будуть збільшені ставки рентної плати за користування надрами для видобутку нафти і конденсату на 2%: з 29%/14% до 31%/16% (в залежності від глибини залягання) і залізної руди на 0,8% – з 8 до 8,8%.

Підкреслимо також, що закон передбачає оподаткування податком на додану вартість закордонних посилок вартістю від 150 євро протягом першого півріччя і від 100 євро – з 1 липня.

Довідка finance.uа

  • Рада вночі 23 листопада схвалила в другому читанні законопроект №9260 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”.
  • Після ухвалення закону Ніна Южаніна заявила про неточності в ухваленому в бюджетну ніч законі про внесення змін до Податкового кодексу №9260.
  • Однак Рада під час засідання провалила внесення технічних правок до Податкового кодексу України, в зв’язку з чим спікер Ради Андрій Парубій заявив, що закон буде підписаний без урахування цих норм.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua