0 800 307 555
0 800 307 555

Число заявок на допомогу з безробіття в США знизилося менше, ніж очікувалося


Число заявок на допомогу з безробіття в США знизилося менше, ніж очікувалося

Кількість американців, які вперше звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня скоротилася на 4 тис. – до 231 тис., йдеться в звіті міністерства праці США.

Згідно з переглянутими даними, тижнем раніше показник склав 235 тис., а не 234 тис.

Експерти в середньому очікували зниження числа заявок минулого тижня на 9 тис. з оголошеного раніше рівня, до 225 тис., свідчать дані Trading Economics.

Скорочення числа нових заявок відзначено після трьох тижнів зростання, в результаті якого показник досяг максимуму з кінця березня.

Середнє число заявок за останні чотири тижні, менш волатильний показник, збільшилося на 4,25 тис. – до 228 тис., максимуму майже за 8 місяців.

Експерти зазначають, що святкування Дня подяки, яке цього року припало на більш ранній період, ніж торік, могло позначитися на динаміці ринку праці.

Число американців, які продовжують отримувати допомогу з безробіття, за тиждень, що завершився 24 листопада, скоротилося на 74 тис. – до 1,63 млн із переглянутих 1,705 мільйонів на попередньому тижні. Аналітики прогнозували зниження до 1,690 млн з оголошеного раніше рівня минулого тижня в 1,710 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua