0 800 307 555
0 800 307 555

Назвали найзбитковіший вид транспорту


Назвали найзбитковіший вид транспорту

У Києві збільшились випадки затримки подачі приміських електричок. Що у цьому виді транспорту потребує швидких, термінових змін, розповів екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Читайте також: В грудні кияни зможуть платити за проїзд квитками з QR-кодом

“В приміському сполученні щось зміниться, якщо зосередяться на їх рентабельності. Потрібно, щоб оновлювався рухомий склад. На сьогодні це один з найзбитковіших засобів транспорту в Україні. Причина у відсутності контролю за квитками. Багато пасажирів їздять безкоштовно. Є багато пільгових категорій, за які Укрзалізниця не отримує виплати від Міністерства соціальної політики. При оплаті напряму кондуктору, гроші теж не завжди доходять до бюджету. Через ці моменти інфраструктура передмістя в жахливому стані. Рішення – зробити електронний квиток і жорстко карати за розкрадання коштів. До того ж, здійснити вплив на Мінсоц, щоб покрити борги. З наступного року зробити монетизацію пільг, щоб взагалі прибрати цю проблему, – каже Шульмейстер.

Зараз Державна Укрзалізниця розглядає питання припинення курсування ряду електричок, продажі квитків на яких становлять не більше 20%. Замість цього в УЗ на такі маршрути готові запустити автобуси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua