0 800 307 555
0 800 307 555

Google закриває ще один сервіс


Google закриває ще один сервіс

Слідом за нещодавнім повідомленням про закриття сервісу Hangouts і його заміну на додаток Allo в офіційному блозі Google було опубліковано несподівану заяву про припинення підтримки і цього додатка.

У зверненні до користувачів представники компанії розповіли про долю месенджерів в екосистемі пошукового гіганта. За словами співробітників Google, остаточне припинення роботи Allo відбудеться в березні 2019-го. Для активних користувачів програми було опубліковано детальну інструкцію щодо експорту історії повідомлень – після зазначеного терміну всі вони будуть видалені з серверів корпорації.

Творці чату заявили, що завдяки роботі над месенджером змогли багато чому навчитися, інтегрувавши деякі функції сервісу в інші додатки.

Наприклад, в “Повідомленнях” тепер застосовуються можливості машинного навчання, вперше використані саме в Allo. Стосовно Hangouts розробники відзначили, що відмова від месенджера зумовлена звичайним ребрендингом. Найближчим часом його планується розділити на дві складові під назвами Hangouts Chat і Hangouts Meet. Спочатку вони будуть доступні в складі G Suite, але пізніше стануть доступними для всіх користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua