0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

7 способів економити на таксі: як їздити і не переплачуватиПоїздки на таксі – найзручніший, але і витратний вид пересування. Втім, витрати на нього можна зменшити відсотків на 50. Вся річ у тім, що ринок таксі живе в умовах жорсткої конкуренції. Тільки в Києві, за даними порталу Taxi.in.ua, сьогодні працює 113 служб таксі. У кожної своя тарифна сітка, акції та програми лояльності.

Журналіст finance.ua Валентина Червоножка підготувала 7 порад, за допомогою яких можна (і потрібно!) економити на таксі.

Як їздити в таксі і не переплачувати 🚖

До речі, finance.ua допомагає не тільки економити, а й заробляти. Ми домовилися з банками, щоб читачі порталу отримували “бонуси” до відсоткової ставки за депозитами. Гроші ніколи не завадять, чи не так? Тим більше, що вигідну надбавку до відсотка можна оформити в три кроки.

Забрати Бонус до депозиту 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування