0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Заборгованість підприємств перед Нафтогазом зменшилася


Заборгованість підприємств перед Нафтогазом зменшилася

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ у порівнянні з минулим тижнем зменшилася на 922 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 4 грудня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 26,2 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 922 млн грн (3,4%)», – йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 17,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 1,739 млрд грн (9,2%).

Заборгованість промислових підприємств не змінилася і становить близько 2,8 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 119 млн грн (6,5%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 1,7 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 23,1 млрд грн, з них за 2018 рік – 7,6 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 739 млн грн (3,1%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування