0 800 307 555
0 800 307 555

Україна посідає друге місце за темпами зростання e-commerce в Європі - BRDO


Україна посідає друге місце за темпами зростання e-commerce в Європі - BRDO

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) оцінює зростання обсягів ринку e-commerce в Україні в понад 30% щорічно, повідомив керівник сектора IT-Telecom BRDO Олександр Кубраков.

“Ринок електронної комерції в світі зростає зі швидкістю 23-25% на рік. В Україні ці темпи набагато вищі – близько 30% на рік”, – навів статистику він.

При цьому О.Кубраков зазначив, що Україна посідає передостаннє місце в Європі за ВВП на душу населення, останнє за рівнем проникнення інтернету, і на 10-20% відстає від сусідніх країн за рівнем проникнення банківських карток.

За даними BRDO, обсяг ринку e-commerce в Україні в 2017 році перевищив $50 млрд, або 3,2% загального обсягу роздрібних продажів. При цьому, темпи зростання електронної комерції в Україні склали близько 31%, що є другим за швидкістю зростання показником у Європі.

“Істотною проблемою для ринку є обов’язок продавця надавати фіскальний чек в друкованому вигляді в момент приходу грошей за товар. Це практично унеможливлює інтернет-еквайринг з обсягом платежів понад 7,5 млрд грн на рік і оплату накладеним платежем понад 12 млрд грн на рік”, – підкреслив О.Кубраков.

Він зазначив, що вирішенням цієї проблеми може стати дозвіл надавати чеки в електронній формі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua