0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Які професії зникнуть через роботів


Які професії зникнуть через роботів

Вчені з Центру науково-технологічного прогнозування при НДУ ВШЕ назвали професії, яким загрожує зникнення через роботизацію.

Читайте також: Гройсман: середня зарплата в Україні – понад 9,2 тис. грн.

Відзначається, що з імовірністю в 91-99% можуть зникнути професії роздільників м’яса і риби і збирачів електромеханічного обладнання.

Крім того, під загрозою зникнення перебувають сільськогосподарські інспектори, технічні фахівці з геології, фахівці з продажу в ритейлі, кредитні аналітики, а також ріелтори, офісні клерки і технічні фахівці з медкарток і записів.

Одним з найбільш чутливих секторів, на який вже тиснуть нові технології, виступає оптова та роздрібна торгівля, а також професії, пов’язані з ремонтом, заявив директор Центру науково-технологічного прогнозування НДУ ВШЕ Олександр Чулок.

За оцінкою аналітиків, вкрай низька ймовірність зникнення (від 0,14% до 0,44%) — у гідрологів, керівників, вчителів, слідчих поліції і соціальних працівників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування