0 800 307 555
0 800 307 555

"Електроенергетичний безвіз": Зубко розповів про об'єднання енергосистем України і ЄС


"Електроенергетичний безвіз": Зубко розповів про об'єднання енергосистем України і ЄС

Приєднання України до європейської енергосистеми дозволить створити в країні повноцінний лібералізований ринок електроенергії, так званий «електроенергетичний безвіз».

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, інформує прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: Гройсман очікує, що фонд енергоефективності почне свою роботу в II кварталі 2019

«Німеччина і надалі буде надавати допомогу у впровадженні енергоефективності, в рамках Фонду енергоефективності, і в сфері відновлюваних джерел енергії… Домовлено про спільну розробку маршрутної карти щодо процесу інтеграції енергосистеми України в енергосистему Європи (ENTSO-E). Німецький досвід є дуже корисним. Приєднання до європейської енергосистеми дозволить створити в Україні повноцінний лібералізований ринок електроенергії, так званий «електроенергетичний безвіз», – підкреслив Зубко.

Крім фінансової підтримки Німеччини в сфері енергоефективності, йдеться і про технічну допомогу – рішення, спрямовані на досягнення оптимального балансу між вартістю термореновації і максимальним ефектом в економії енергоресурсу.

Зубко наголосив, що підтримка енергетичної галузі, інфраструктурних проектів, макрофінансова допомога, продовження співпраці з такими фінансовими інститутами як KfW – ключові напрямки співпраці України і Німеччини.

Також сторони домовилися про співпрацю в напрямку підтримки проектів з навчання кадрів економіки України. Зокрема проектів «Жінки в бізнесі», а також так званого «4.0» зі створення промислових кластерів для середнього бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua