Чому падають криптовалюти — 5 причин від NYT


Чому падають криптовалюти — 5 причин від NYT

Видання The New York Times обрало 5 подій і трендів, які могли позначитися на різкому зниженні курсу основних криптовалют.

Відсутність регуляції інфраструктури та обмінників

Більшість криптовалютних торгів проходять за межами США за відсутності регуляторного нагляду. Це дає більше свободи інвесторам, але пов’язане з ризиками.

Регуляторний тиск

Там, де влада все-таки дісталася до нагляду за криптовалютним ринком, ситуація розвивається не найкращим чином.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) почала виписувати штрафи компаніям, які порушували правила поводження з цінними паперами під час ICO — первинного випуску токенів. У листопаді SEC оштрафувала дві такі фірми на $250 000 і змусила їх визнати токени цінними паперами, з усіма зобов’язаннями, що випливають з цього.

Криптовалютами керують розробники — це не завжди добре

У NYT звертають увагу на серію хардфорків – поділу блокчейна основних криптовалют. Так, спочатку від Bitcoin, через розбіжності всередині ком’юніті, в минулому році відокремився Bitcoin Cash.

Часті хардфорки поставили під сумнів одне з ключових якостей криптовалют — їх обмеженість.

Криптовалюти повинні були вирішити реальні проблеми. Цього не сталося

Вважалося, що біткойн полегшить миттєві транскордонні грошові перекази. Ethereum повинен був зв’язати разом мільйони комп’ютерів з усього світу. Так і сотні інших токенів створювалися з благими намірами. Однак технічні обмеження загальмували повсякденне використання криптовалют — а усувають обмеження надто повільно.

Уряди можуть зайнятися криптовалютами — і краще впораються з їх регулюванням

Директор-розпорядник МФВ Крістін Лагард в листопаді прочитала промову про те, чому державним центробанкам варто придивитися до випуску власних електронних грошей. Вони здатні полегшити наявні платіжні системи.

Водночас Державне управління дозволить знизити градус недовіри до таких грошей. Ці заяви могли суттєво остудити інтерес до наявних, недержавних токенів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua