В Україні намагаються втричі знизити податок з оренди квартир


В Україні намагаються втричі знизити податок з оренди квартир

В Україні хочуть знизити податок на доходи фізосіб, що стягується з доходів від здачі в оренду нерухомого майна — з 18% до 5% (фізосіб-підприємців це не стосуватиметься).

Про це повідомив президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АСНУ) Юрій Піта.

Зменшення податкової ставки пропонується провести за аналогією з податком при продажу нерухомості: за цими угодами ПДФО стягується не в розмірі 18%, а за 5%-ою ставкою.

Що власники нерухомості продовжать платити без змін — це військовий збір, тобто загальне оподаткування повинно проводитися за ставкою 6,5%.

В АСНУ повідомили, що вже обговорили пропозицію в Державній фіскальній службі і здобули її підтримку. Ріелтори розраховують, що відповідний законопроект буде підготовлений Мінфіном.

Експерти вважають, що це підштовхне людей до реальної сплати ПДФО з цього виду діяльності. Зараз власники житла всіма правдами і неправдами ухиляються від цього.

“Ми вважаємо, що такий підхід дійсно виведе ринок з тіні і дозволить більш ефективно наповнювати бюджет. На сьогоднішній день нинішня ставка несе велике податкове навантаження, і власники не готові платити такі податки», — зазначив Піта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua