0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Квест для студентів пройшов у відділенні Райффайзен Банку Аваль


Квест для студентів пройшов у відділенні Райффайзен Банку Аваль

Київ. 16 листопада. — Напередодні Міжнародного дня студента для слухачів останніх курсів кількох київських вишів працівники Райффайзен Банку Аваль організували квест, який пройшов у Шевченківському відділенні №1.

Участь у події взяла і заступник голови правління банку Оксана Шевченко, яка поділилася зі студентами досвідом роботу в Райффайзен Банку Аваль та надихнула на подальші професійні звершення: «Найголовніший актив банку — це співробітники. Ми віримо в нашу команду та ніколи не зупиняємося у власному розвитку, прагнемо розширення досвіду. Чесно, професійно працювати для клієнтів і суспільства — наша місія, якої чітко дотримуємося. Ми відкриті до нових знайомств, тому вирішили провести зустріч у незвичайному форматі квесту».

Під час квесту студенти познайомилися з відділенням нового формату із діджитал-зоною для комфортного обслуговування клієнтів, новою для банківської сфери посадою діджитал-амбасадора, а також дізналися про наявні вакансії та як пройти стажування в Райффайзен Банку Аваль.

Виконуючи завдання квесту, студенти довідалися про цінності, переваги роботи та факти з життя банку, а після проходження усіх завдань кожен отримав пам’ятні подарунки.

Щасливі допомогти професіоналам-початківцям визначитися з майбутнім місцем роботи!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування