Кількість інтернет-користувачів в Україні продовжує скорочуватися - ІнАУ


Кількість інтернет-користувачів в Україні продовжує скорочуватися - ІнАУ

Проникнення регулярних інтернет-користувачів в Україні станом на кінець третього кварталу 2018 року скоротилося до 20,8 млн (63%) з 21,35 млн за підсумками другого кварталу.

Про це повідомила Інтернет-асоціація України (ІнАУ) на своєму сайті з посиланням на результати дослідження компанії Factum Group Ukraine.

Читайте також: Перші мережі 6G очікуються в 2030 році, швидкість передачі даних досягне 1 Тбіт/с

При цьому в порівнянні рік до року цей показник скоротився на два процентні пункти.

Згідно з дослідженням, домашній інтернет є у 65% українців (21,3 млн домогосподарств) – що показує падіння по відношенню до другого кварталу поточного року на 4% (з 21,9 млн).

У містах з населенням понад 100 тис. жителів проживає 49% активних інтернет-користувачів (при цьому вони становлять 69% всіх жителів міст такого типу). При цьому в містах з населенням менше ніж 100 тис. проживає 21% регулярних користувачів мережі (62% жителів), а в селах – 30% (при тому що регулярно користуються інтернетом 56% сільських жителів).

Найбільш активними в мережі є українці у віці 15-24 роки – серед них частка користувачів інтернету становить 95%, на другому місці – люди у віці від 25 до 34 років (92%). Користувачів старше 65 років – всього 14%. Частка жінок в загальній кількості інтернет-користувачів становить 52%.

Середній рівень доходу мають 40% українських користувачів інтернету, 40% – нижче середнього. У 38% – середня спеціальна освіта, у 32% – повна вища.

На першому місці серед інтернет-девайсів – смартфон, друге поділяють домашній ноутбук і ПК.

Частка користувачів, які використовують для доступу в інтернет виключно мобільні пристрої, за підсумками третього кварталу 2018 року склала 32% (зростання майже вдвічі рік-до-року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua