МВФ оцінив цільовий для України рівень міжнародних резервів


МВФ оцінив цільовий для України рівень міжнародних резервів

Міжнародний валютний Фонд (МВФ) вважає все ще недостатнім поточний рівень міжнародних резервів України для підтримки макростабільності.

“Зараз резерви на рівні понад $18 млрд, що добре, оскільки вони покривають три місяці майбутнього імпорту. Але наша оцінка така, що для України такий рівень резервів все ще є низьким. Він повинен становити приблизно $30 млрд, – це не точна цифра. Тому політика Національного банку України (НБУ) з купівлі валюти у резерви є правильною”, – сказав постпред МВФ в Україні Йоста Люнгман під час щорічної конференції Fitch Ratings в Києві в четвер.

Читайте також: Центробанкам світу час задуматися про випуск цифрових валют – МВФ

Міжнародні резерви України в жовтні 2018 року зросли на 0,6% і станом на 1 листопада становили $16,737 млрд. Після надходження на початку листопада коштів від розміщення єврооблігацій, рівень резервів до 5 листопада зріс до $18,069 млрд, що відповідає трьом місяцям майбутнього імпорту.

НБУ на початку листопада знизив прогноз міжнародних резервів на кінець 2018 року до $19,2 млрд з $20,7 млрд, на 2019 рік – до $18,6 млрд з $18,8 млрд і на 2020 рік – до $19,1 млрд з $19,7 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua