0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Хакери виявили нову вразливість в iPhone X


Хакери виявили нову вразливість в iPhone X

Два хакери отримали приз в $50 000 за виявлення уразливості в iPhone X, яка дозволяє відновити раніше видалені фотографії або файли.

Apple була повідомлена про помилку, але вона залишається в системі, принаймні, до наступного оновлення iOS.

Читайте також: У WhatsApp розкрили нову вразливість

Під час мобільного конкурсу, в якому хакери шукали помилки в iOS і Android, Річард Чжу і Амат Кама виявили вразливість і представили її у демо-версії.

Хоча атака вимагає деякого доступу до пристрою, дослідники вважають, що її можна розгорнути за допомогою точки доступу Wi-Fi, поставивши її в межах досяжності для зловмисників.

Коли ви видаляєте фотографію на iPhone X, iOS спочатку пропонує вам “Ця фотографія буде видалена з фотографій iCloud на всіх ваших пристроях”, супроводжувана кнопкою “Видалити зображення”. Після цього ви побачите фотографію в папці “Нещодавно видалені”. Потім ви можете перейти у “Видалені”, щоб негайно видалити фотографію, інакше вона буде повільно віддалятися після закінчення 40 днів.

Тим не менш, два хакери виявили спосіб відновити ці нещодавно видалені фотографії. Вони виявили уразливість в компіляторі “точно в строк” (JIT), який, як передбачається, обробляє комп’ютерний код при запуску програми.

Якщо компілятор зламаний, зловмисники можуть отримати недавно видалені файли. Теоретично будь-які дані, оброблені компілятором JIT, можуть бути уразливі для атаки; дослідники використали фотографію як доказ концепції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування