ТД "Інкерман" змінив назву


ТД "Інкерман" змінив назву

ТОВ “Торговий дім “Інкерман” (Київ) змінив назву на ТОВ “Інкерман Україна”, повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням компанії, рішення про зміну назви прийняла холдингова компанія групи Inkerman International AB.

Крім того, в листопаді-2018 компанія запустила нову колекцію вин House Wine by Inkerman, до якої увійшли біле і червоне напівсолодкі вина. Навесні-2019 Inkerman планує доповнити колекцію рожевим напівсолодким вином. Колекція буде представлена ​​в мережі АТБ.

Як повідомлялося, Inkerman в січні-червні 2018 року справив 3,3 млн пляшок тихих та ігристих вин, що відповідає рівню аналогічного періоду минулого року.

Довідка Finance.ua:

  • ТД “Інкерман” створений в 2014 році як дочірня компанія Inkerman International AB – міжнародного виноробного холдингу (Швеція).
  • До 2014 року всі потужності Inkerman International перебували в Криму, але після анексії півострова холдинг Inkerman International AB зареєстрував дочірню компанію ТОВ “Торговий дім “Інкерман” з головним офісом у Києві і переніс розлив тихих вин на підприємство Дім марочних коньяків “Таврія” в Херсонській області.
  • Розлив ігристих вин спершу здійснювався в Одесі на потужностях “Одесавинпрому”.
  • Акціонерами холдингу Inkerman International AB є інвестиційний фонд HTT BWH Holding Ltd (Фінляндія, 40%), Eksen Investments Limited (Кіпр, 40%), Pan Chang Group Inc. Limited – 20% (Китай).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування