Експерт розповів, що українці найчастіше купували протягом останніх 10 років


Експерт розповів, що українці найчастіше купували протягом останніх 10 років

В Україні населення на продукти харчування витрачає 40% власних доходів. На непродовольчі товари — 60%. Водночас 2008-го українці найчастіше купували автомобілі, 2017-го – фармацевтичні товари.

“2008-го на купівлю авто витрачалося 18% доходів українців. На бензин – 11%, на дизпаливо – менше 5%, на ліки – 5%, на будматеріали – 4%. 2017-го, за 10 років, хітом продажів стали фармацевтичні товари. На ліки витрачали 9% від доходів. Автомобілі становили 8% роздрібних продажів”, – написав у Facebook директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

За його словами, минулого року українці до 6% скоротили витрати на бензин. Практично не змінився попит на дизпаливо. У 2,5 рази збільшив свою частку автомобільний газ. Його доля 2017-го дорівнювала 2,3%.

“Значно більше, ніж раніше, українці стали витрачати на косметику. Минулого року на неї приходилося 3,5% від доходу громадян. 2008-го — 2%. Водночас 2017-го зменшилися з 4% до 3,5% витрати на будматеріали. 2017-го майже у 2,5 рази збільшилися продажі одягу. Водночас зменшилися продажі книг, газет і журналів”, – підсумував Дорошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua