Кількість українців, які працюють легально, зросла за місяць на 150 тисяч


Кількість українців, які працюють легально, зросла за місяць на 150 тисяч

Реалізовані урядом кроки щодо детінізації заробітних плат дають ефект: тільки за місяць кількість громадян, які працюють легально, зросла щонайменше на 150 тисяч, а надходження до Пенсійного фонду до кінця року зростуть не менше ніж на 1,1 млрд грн.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи проміжні результати урядової кампанії проти нелегальної зайнятості.

Читайте також: Скільки отримують топ-менеджери в українській IT-сфері

«Питання зарплат – це питання захисту людей. Ми несемо відповідальність за мільйони працюючих. Повинні посилити координацію і захистити інтереси людей праці. Люди, яких виводимо з тіні, отримуватимуть білу зарплату, а отже, матимуть право на гідну пенсію», – сказав Гройсман.

За його словами, процес детінізації стартував у жовтні – з ініціативи глави уряду і в тісній кооперації відразу декількох відомств: Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби і Державної служби з питань праці. Союзником Кабінету Міністрів у цій боротьбі є легальний бізнес, який працює в правовому полі, платить всі податки і активно підтримує соціальні програми на своїх підприємствах. Така праця – орієнтир для підприємців. А на порушників законодавства будуть накладати штрафи.

Однак, як підкреслив прем’єр-міністр, штраф – не самоціль. Важливо викорінити практику виплати зарплат «у конвертах». Адже пенсію в конвертах ніхто платити не буде. І претензії пред’являти за мінімально нараховані виплати буде нікому.

«Захист прав працюючих людей будемо продовжувати щодня і системно. Щомісяця буду питати, скільки людей вивели з тіні. Доручаю також щотижня проводити оперативні наради. Наш союзник – легальний бізнес і кожен громадянин України», – підкреслив прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua