0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрпошта" збирається припинити доставку пенсій у разі непідвищення тарифів


"Укрпошта" збирається припинити доставку пенсій у разі непідвищення тарифів

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості до 1 січня 2019 року у разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Про це в інтерв’ю газеті “Урядовий кур’єр” повідомив гендиректор “Укрпошти” Смілянський.

Читайте також: Укрпошта скаржиться на мільярдний збиток від доставки пенсій

“Ми підготували антикризовий план, який впровадимо з 1 листопада, якщо (новий) тариф не буде затверджений. Це означає, що “Укрпошта” буде змушена оптимізувати мережу в селах, яку вибудувала на доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставляємо пенсії, закриваємо 5-7 тис. відділень у сільській місцевості, звільняємо частину адміністративного і виробничого персоналу”, – сказав він.

За словами Смілянського, ще в листопаді минулого року ПАТ зверталося до Міністерства інфраструктури, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також Міністерства соціальної політики і пенсійного фонду з проханням про підвищення тарифу, який не підвищувався з 2004 року.

При цьому актуалізація пенсійного тарифу для “Укрпошти” не була передбачена навіть у проекті державного бюджету на 2019 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua