0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї знизять податки для населення


У Китаї знизять податки для населення

Китайські регулятори оприлюднили попередній план зниження податкового навантаження для громадян КНР, який передбачає можливість відрахування з оподатковуваної бази витрат на медичне обслуговування, освіту, оплату відсотків за іпотекою та інших витрат.

Про це в понеділок, 22 жовтня, повідомляє державне інформагентство Xinhua.

Читайте також: У Китаї виробництво електромобілів зросло на 73% з початку року

Зокрема, оприлюднений Мінфіном і податковим управлінням Китаю план передбачає податкові відрахування в розмірі від 1 тис. юанів ($144) до 2 тис. юанів на місяць залежно від категорії витрат.

Очікується, що громадяни КНР, які витратили кошти на освіту дітей, зможуть відняти з річного оподатковуваного доходу по 12 тис. юанів на кожну дитину.

У випадку витрат на власну освіту вирахування складе 3,6-4,8 тис. юанів, на підтримку батьків у віці від 60 років – 24 тис. юанів, на медичне обслуговування – до 60 тис. юанів, якщо витрати, не покриті страховкою, перевищили 15 тис. юанів.

Водночас відрахування на оренду житла складе 800 юанів для жителів невеликих міст, 1 тис. юанів – для середніх міст та 1,2 тис. юанів – для великих міст, відрахування на сплату відсотків за іпотечними кредитами складуть 12 тис. на рік і стосуватимуться тільки сімейних пар, які купують житло вперше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua