Microsoft вирішила проблему «синього екрана смерті»


Microsoft вирішила проблему «синього екрана смерті»

Корпорація Microsoft відредагувала драйвер HP, що викликає синій екран смерті на деяких комп’ютерах HP під управлінням збірок Windows 10 1803 і 1809.

Нагадаємо, раніше в цьому місяці Мережу наповнили скарги користувачів на те, що після встановлення жовтневих оновлень безпеки з’являється синій екран смерті з повідомленням про помилку WDF_VIOLATION.

Читайте також: Microsoft увійшла до п’ятірки найбільших виробників комп’ютерів

Як пояснили в Microsoft, всьому виною драйвер для клавіатури HP (версія 11.0.3.1), «відомий своєю несумісністю з деякими пристроями HP», що працюють під управлінням останніх двох збірок Windows 10.

За словами деяких користувачів, причиною появи синього екрана смерті є драйвер HpqKbFiltr.sys, який виявився несумісним з оновленнями KB4464330 для збірки 1809 і KB4462919 для збірки 1803. Схоже, користувачі мають рацію – через день після видалення проблемного драйвера з Центру оновлення Windows компанія Microsoft випустила оновлений бюлетень KB 4468304, що видаляє несумісний драйвер із пристроїв HP, що чекають перезапуску.

Microsoft також попередила користувачів пристроїв, що перебувають у такому стані, не перезапускати свої комп’ютери. «Якщо Центр оновлення Windows встановив версію драйвера для клавіатури HP 11.0.3.1, і ви очікуєте перезавантаження, не перезавантажуйте ваш пристрій», – йдеться в супровідному документі Microsoft.

Оновлення, яке виправляє проблему, автоматично встановиться через Центр оновлення Windows, але його також можна встановити вручну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua