''Гроші пішли за пацієнтами'': в Україні зросли зарплати лікарів


''Гроші пішли за пацієнтами'': в Україні зросли зарплати лікарів

В Україні завдяки медичній реформі заробітна плата лікарів, з якими пацієнти підписали декларації, значно зросла. У деяких медиків оклад тепер становить близько 18 тисяч гривень.

“Гроші нарешті пішли за пацієнтами і тисячі терапевтів і педіатрів вже відчули це з новою істотно підвищеною зарплатою”, — повідомила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у ході засідання уряду в середу, 17 жовтня.

Зокрема вона навела приклад із сімейним лікарем з Бахмута Донецької області, який у вересні отримував близько 7 тис. гривень, а у жовтні — більше 17,8 тис. гривень.

“Це свідчить, що вже є ті приватні заклади, які зацікавлені приєднатися до зміни системи охорони здоров’я”, — резюмувала в. о. міністра.

Нагадаємо, що сімейні лікарі, терапевти і педіатри, котрі працюють в установах, що мають договір із Нацслужбою здоров’я, можуть претендувати на високі зарплати. Такі заклади автономізовані і можуть самі формувати розмір зарплат — сума більше не прив’язана до тарифної сітки. Зокрема обсяг заробітної плати залежить від кількості декларацій, підписаних лікарем, раннього виявлення важких хвороб та інших показників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua