0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Здійснено перший дзвінок через блокчейн


Здійснено перший дзвінок через блокчейн

На заході XBlockchain Summit на Балі було продемонстровано дзвінок через блокчейн.

Це стало можливо завдяки стартапу Pundi X і пристрою XPhone.

Читайте також: Австралія планує застосувати блокчейн в системі держстрахування

Цей пристрій являє собою блокчейн-смартфон, що не потребує послуг операторів зв’язку. Він використовує власний блокчейн Function X.

Повідомляється, нова система складається з п’яти ключових компонентів, які дозволяють домогтися максимального ступеня децентралізації. До них відносяться операційна система Function X, блокчейн Function X, файлова система IPFX Function X, протокол FXTP і Docker Function X.

Розробники повідомили, що операційна система Function X грунтується на Android 9.0, завдяки чому є сумісною з додатками для Android. Також на ній легко створювати і запускати децентралізовані додатки, стверджує стартап.

Повідомляється також, що кожен пристрій в екосистемі Function X буде функціонувати як «нода з власною адресою та приватним ключем, які матимуть унікальну прив’язку до імені ноди, а не до URL або IP-адреси».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування