Трамп закликає звинувачувати в обвалі ринків "ФРС, яка збожеволіла"


Трамп закликає звинувачувати в обвалі ринків "ФРС, яка збожеволіла"

Президент США Дональд Трамп в телефонному інтерв’ю Fox News закликав звинувачувати в падінні ринків Федеральну резервну систему (ФРС), а не торговельний конфлікт з Китаєм.

“Проблема не в цьому, – відповів він на запитання про відносини з Китаєм і їх вплив на ринки. – На мою думку, проблема в ФРС. ФРС збожеволіла”.

Як додав президент, “збожеволіла ФРС” продовжує підвищувати процентні ставки, і саме в цьому криється корінь всього зла.

Тим часом аналітики вважають, що саме торговельні війни Д.Трампа дестабілізують ринки.

З липня Д.Трамп критикує роботу Федрезерву і призначеного ним голови ради керуючих ЦБ Джерома (“Джея”) Пауелла. До цього понад два десятиліття президенти США утримувалися від коментарів про роботу ФРС і рівень процентних ставок.

Разом з тим знайшлися і ті, хто висловився на захист ФРС після інтерв’ю Д.Трампа. У їх числі директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.

“Я б не пов’язувала Джея Пауелла з безумством. Ні в якому разі. Він і члени його ради виглядають надзвичайно серйозними, ґрунтовними і виразно прагнуть обґрунтувати свої рішення фактичною інформацією і належним чином донести їх до громадськості”, – заявила вона CNBC з Індонезії, де проходять щорічні збори МВФ і Світового банку.

Раніше в жовтні МВФ погіршив прогнози зростання світової економіки через ослаблення зростання світової торгівлі на тлі проявів протекціонізму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua