0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Apple займеться створенням власного безкоштовного відеоконтенту


Apple займеться створенням власного безкоштовного відеоконтенту

Корпорація Apple планує взяти приклад з Netflix і розпочати виробництво власного відеоконтенту, причому створюваний Apple контент буде доступний безкоштовно власникам гаджетів, які виробляє компанія, включаючи iPhone, iPad і Apple TV.

Про це з посиланням на свої джерела повідомив телеканал CNBC.

Читайте також: Apple заборонила стороннім сервісам лагодити MacBook Pro

Поряд з безкоштовним контентом, створеним самою Apple, компанія й надалі має намір створити і стримінговий сервіс з платною підпискою: там буде транслюватися відеоконтент, що отримується від інших компаній – про намір Apple створити такий сервіс повідомлялося і раніше.

В Apple відмовилися коментувати інформацію CNBC.

Очікується, що стримінговий сервіс буде запущений навесні 2019 року, також повідомляється, що Apple збирається витратити на власний відеоконтент $1 млрд. Тим самим поки масштаби не порівнянні з витратами на створення відеоконтенту найбільшого стримінгового сервісу Netflix: він збирається витратити на це $8 млрд наступного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування