0 800 307 555
0 800 307 555

Квартальна виручка Acer зросла майже на 8%


Квартальна виручка Acer зросла майже на 8%

За традицією тайваньських вендорів, виробник комп’ютерної електроніки Acer відзвітував про виручку в минулому місяці і підбив попередні підсумки третього кварталу 2018 року.

У вересні продажі у Acer збільшилися на 2,5% в щомісячному і на стільки ж в річному обчисленні, досягнувши 22,92 млрд тайванських доларів (739 млн доларів США). В результаті виручка в III чверті 2018 року склала 65,33 млрд тайванських доларів (2,11 млрд американських), що на 7,8% вище за торішній результат. У поквартальному обчисленні продажі підскочили майже на 12%.

Читайте також: Чистий прибуток Acer в II кварталі 2018 року став найкращим за вісім років

Серед чинників, що забезпечили підйом, в компанії назвали впевнені поставки ігрових систем і хромбуків.

Зокрема, в рамках геймерської лінійки, в яку входять ноутбуки, настільні ПК і монітори для любителів комп’ютерних ігор, компанія зареєструвала зростання на 93% за підсумками дев’ятимісячного періоду з січня по вересень 2018 року. Якщо розглядати тільки результати III кварталу, то річна прибавка дорівнює 74%.

Що стосується хромбуків, то в цій категорії темпи зростання з початку 2018 року становлять 30%, а в липні-вересні – 49%, повідомляється в прес-релізі.

Проаналізувавши попередні дані про виручку з географічної точки зору, в Acer з’ясували, що продажі в річному численні зросли в Північній і Латинській Америці, країнах EMEA (Європа, Близький Схід і Африка, а також в Паназійсько-тихоокеанському регіоні). Найістотніше прогрес в плані продажів в період з січня по вересень 2018 року відзначено в США, Росії та Південно-Східній Азії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua