У Києві презентували нову бронемашину


У Києві презентували нову бронемашину

ДП Миколаївський бронетанковий завод представляє на Міжнародній спеціалізованій виставці зброю і безпеку свою розробку – бойову розвідувальну машину Мангуст. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Машина призначена для ведення розвідки боєм і вогневої підтримки бойових підрозділів. Двовісний БРМ має колісну формулу 4х4 і незалежну торсіонну підвіску, яка забезпечує підвищену прохідність техніки.

Завдяки новому дизельному двигуну IVECO Мангуст здатний розвивати по шосе швидкість до 100 км/год і долати водні перешкоди.

Машина обладнана додатковими бічними, верхнім і заднім люками. Це дозволяє десанту безперешкодно висаджуватися. Збільшення лобового захисту і встановлення додаткових листів броні забезпечують захищеність екіпажу. Всі комплектуючі, за винятком двигуна, українського виробництва.

Нещодавно БРМ Мангуст був представлений на 26 міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018 в місті Кельце (Польща). Бойова машина викликала підвищений інтерес з боку польських партнерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua