0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

МВФ виступив проти підвищення гарантій за депозитами


МВФ виступив проти підвищення гарантій за депозитами

Міжнародний валютний фонд (МВФ) не підтримує плани Фонду гарантування вкладів фізосіб збільшити гарантовану суму виплат.

Про це повідомив директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізосіб Костянтин Ворушилін.

Читайте також: У ФГВФО розповіли, скільки банків визнано банкрутами з 2012 року

За його словами, ФГВФО планує наступного року збільшити гарантовану суму виплат до 500 тис. грн, однак не всі підтримують це.

“Хочу сказати відверто, окремі співробітники МВФ прямо сказали – вам не потрібно збільшувати суму гарантування. Але чому? Нижче за нас в Європі тільки Молдова і державне утворення Косово. В інших країнах суми набагато вищі”, – зазначив Ворушилін.

Раніше він заявляв, що збільшення гарантованих сум буде поетапним, але для початку потрібно стабілізувати фінансове становище Фонду і не допустити втрати активів неплатоспроможних банків”.

За словами члена парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслана Демчака, Фонду дозволять збільшувати гарантовану суму вкладів.

Зараз ФГВФО гарантує вклади фізосіб і фізосіб-підприємців на суму до 200 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування