0 800 307 555
0 800 307 555

Укрпошта отримала нову наглядову раду


Укрпошта отримала нову наглядову раду

Кабінет міністрів України затвердив наглядову раду Укрпошти у складі семи членів – п’ятьох незалежних членів і двох представників держави.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко на своїй Facebook-сторінці.

“П’ять незалежних членів наглядової ради були відібрані Комітетом з призначень з 20 кандидатів-фіналістів, які увійшли до short-list. Загалом до short-list потрапили 4 українці, 5 поляків і по одному представнику від Румунії, Бельгії, Чехії, Греції, Італії, Естонії, Данії, Німеччини, Нідерландів, а також США і Великої Британії”, – написав він.

Так, незалежними експертами урядом призначено Бенуа Плеска, який працює менеджером в бельгійській FMCG, був членом правління Danone; Йона Салювеер з досвідом в естонському поштовому операторі Omniva; Якуб Карновскі з досвідом роботи у галузі фінансів, промисловості та інвестицій; Томі Дженсен з досвідом у міжнародній корпорації Bunge; Оксана Волчко з багаторічним досвідом в Raiffeisen Bank Aval.

Представниками призначені Олександр Озеран, генеральний директор Директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку Мінінфраструктури, та Юрій Тустановський, керівник патронатної служби Першого віце-прем’єр-міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua