0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці за допомогою маніпуляцій обходять мита США


Китайці за допомогою маніпуляцій обходять мита США

Китайський бізнес навчився обходити торгові мита, які ввів президент США Дональд Трамп. Компанії з КНР почали змінювати кодування товарів, що ввозяться в США, щоб видавати оподатковувану митом продукцію за ту, що не потрапляє під дію високих тарифів. Через це США недоотримують по $550 млн митних доходів на рік.

Бізнес, пов’язаний з обходом американських мит, розширюється одночасно з підвищенням тарифів. Це підриває зусилля США захистити американський бізнес від іноземної конкуренції.

Кожен товар, який ввозиться в США з іншої країни, маркується 10-значним кодом. Наразі існує 18 927 таких кодів. Для частини з них в США діють 10%- ві і 25%- ві мита, решта митами не обкладаються. Суть маніпуляцій зводиться до того, що імпортери видають одні товари за інші і тим самим економлять на виплаті мита.

У міру розвитку торгового конфлікту між двома країнами новий спосіб обходу мит почав конкурувати з доставкою товарів через треті країни з метою зниження витрат. Тим не менш, цей спосіб також користується популярністю. Китайські компанії можуть спочатку перевезти товар до Малайзії або Сінгапуру, отримати там документ, що виріб нібито зроблено в цій країні, а потім відправити товар у США під виглядом малайзійської або сінгапурської продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua