Студенти Київської школи економіки приступили до навчання


Студенти Київської школи економіки приступили до навчання

У вересні розпочався перший семестр дворічної магістерської програми з економічного аналізу. Навчання 10 студентів стало можливим завдяки Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ): в рамках проекту «Таланти з регіонів» банк покриває витрати на навчання, стипендії та проживання 10 студентів.

Загалом на перший курс магістратури з економічного аналізу вступили 16 студентів з регіональних вишів Волинської, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей.

Відбір проходив у три етапи – студенти складали іспити з економіки, математики та англійської мови і проходили співбесіди.

«Ми плануємо і надалі підтримувати студентів, які навчаються в рамках проекту «Таланти з регіонів». Багато наших співробітників готові ділитися своїм досвідом та стати наставниками для студентів», — прокоментував Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

Нагадаємо, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки (KSE) розпочав в 2018 році підтримку освітньої програми «Таланти з регіонів». ПУМБ надає 10 із 20 передбачених програмою стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі з економічного аналізу у KSE для студентів з регіонів, а також покриває витрати на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
В Контексті Finance.ua
Опитування