0 800 307 555
0 800 307 555

На території ЧАЕС відкрили сонячну електростанцію


На території ЧАЕС відкрили сонячну електростанцію

У зоні Чорнобильської АЕС відкрили сонячну електростанцію.

Про це повідомляє прес-служба ЧАЕС.

Читайте також: В Україні побудують цілий комплекс сонячних електростанцій

“5 жовтня на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулася офіційна церемонія відкриття сонячної електростанції Solar Chernobyl”, – йдеться в повідомленні.

“Сьогодні ми – перша АЕС, на майданчику якої генерується альтернативна енергія. Я вважаю дуже позитивним те, що на станції знову є електричні потужності, і вони дають товарну продукцію – електричну енергію”, – зазначив виконувач обов’язків генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда.

Роботи з будівництва першої сонячної електростанції потужністю 1 МВт/пік почалися в жовтні 2017 року. В процесі будівництва було встановлено 3762 сонячні модулі, побудовано і обладнано трансформаторні підстанції, створено систему фізичного захисту конструкцій.

“Солар Чорнобиль” є спільним проектом консорціуму компаній “Rodina – Enerparc AG”. Метою проекту “Солар Чорнобиль” є реалізація проектів відновлюваної енергетики на територіях, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи. Будівництво сонячних парків на забруднених територіях дає можливість Україні використовувати ці землі в господарській діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua