0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Microsoft адаптувала Windows для роботів


Microsoft адаптувала Windows для роботів

Компанія Microsoft спільно з ROS Industrial Consortium готують «експериментальний» реліз платформи Robot (ROS1) для Windows.

Це набір бібліотек і інструментів для настільної ОС, який дозволяє спростити розробку програмного забезпечення для роботів. Також Microsoft має намір надати розробникам доступ до своїх сервісів – Azure Cognitive Services і Azure IoT. Це дозволить задіяти системи комп’ютерного зору і апаратного прискорення Windows Machine Learning.

Читайте також: Microsoft заявила про випуск Office 2019

ROS вже існує для платформи Linux, а минулого місяця цей продукт портували і на Windows. Приклад роботи системи показали на конференції ROSCon 2018, де і презентували новинку. Там же продемонстрували роботу середовища моделювання ROS в хмарі Azure і роботів, які працюють у віртуальному світі під управлінням Azure IoT Hub.

Крім того, на заході показали робота TurtleBot3. Він базується на Intel NUC з процесором Coffee Lake і системою Windows Machine Learning. Робот вміє розпізнавати найближчу до себе людину і потім їде до неї. Робот працює під управлінням ROS на основі Windows 10 IoT. Цей реліз відомий як Melodic Morenia.

«Робот працює під управлінням Windows 10 IoT Enterprise, встановленої на комп’ютері Intel Coffee Lake NUC, і використовує новий вузол ROS, для якого застосовується Windows Machine Learning з апаратним прискоренням», – пояснили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування