0 800 307 555
0 800 307 555

"Газпром" і австрійська OMV підписали угоду щодо обміну активами


"Газпром" і австрійська OMV підписали угоду щодо обміну активами

Російський газовий монополіст “Газпром” і австрійська нафтогазова компанія OMV підписали основоположну угоду про продаж активів.

Документ був підписаний керівниками компаній за підсумками переговорів президента РФ Володимира Путіна і федерального канцлера Австрії Себастьяна Курца в Санкт-Петербурзі.

Читайте також: Газпром хоче продати Європі рекордні обсяги газу

Раніше за підсумками переговорів у Відні в червні “Газпром” і OMV уклали угоду про продовження довгострокових контрактів щодо поставок газу в Австрію до 2040 року.

Як повідомляють російські ЗМІ, OMV і “Газпром” в грудні 2016 року досягли базової зобов’язуючої угоди щодо обміну активами. В результаті угоди “Газпром” отримає 38,5% в норвезькій “дочці” OMVOMV (Norge) AS. Австрійська компанія, в свою чергу, отримає 24,98% в освоєнні ділянок під номерами 4 і 5 ачимовських покладів Уренгойського родовища в Сибіру.

Влітку 2017 року компанії планували підписати документи про створення спільного підприємства в рамках обміну активами і розпочати процедуру узгодження з владою Норвегії.

Водночас, як повідомляло агентство “Рейтер”, OMV задумалася над придбанням активів російського “Газпрому” після того, як Норвегія висловила невдоволення запланованим обміном активами компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua