0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін врегулював використання приладів фото- та відеофіксації порушень ПДР


Кабмін врегулював використання приладів фото- та відеофіксації порушень ПДР

Кабінет Міністрів врегулював технічні вимоги до приладів з функцією фото- і відеофіксації в автоматичному режимі, яка може застосовуватися для фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) і використовуватися як доказ для притягнення порушників до відповідальності.

Відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні в середу і доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі доопрацювати її в 3-денний термін.

Читайте також: На Київщині запрацювала система відеоспостереження для розпізнавання номерних знаків

Йдеться про прилади, що дистанційно вимірюють швидкість руху і просторово-часові параметри розташування транспортних засобів.

Кабмін вніс відповідні зміни до постанови №374 від 4 червня 2015 року “Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають повірці” і № 94 від 13 січня 2016 року “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”.

Постанова набуде чинності через 6 місяців з дня опублікування.

У пояснювальній записці до документа сказано, що на сьогодні нормативно-правовими актами не визначені вимоги до техніки з функціями фото- і відеофіксації в автоматичному режимі для фіксації порушень ПДР.

Відзначається, що вартість одного приладу може скласти 15-40 тис. доларів, загальна потреба в таких приладах становить понад 2 тис., вартість оцінки відповідності приладів – від 8 тис. до 120 тис. гривень.

Очікується, що введення автоматичної фіксації порушень ПДР призведе до зниження аварійності і кількості ДТП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua