0 800 307 555
0 800 307 555

Тепер всі українці можуть ініціювати видачу ID-картки онлайн


Тепер всі українці можуть ініціювати видачу ID-картки онлайн

Останню область України підключено до сервісу з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Про це повідомив прес-центр Державної міграційної служби України.

Читайте також: До Грузії з ID-картками: підписано відповідну угоду

“До сервісу “Електронна черга” 1 жовтня було підключено останню область – Луганську. Тому, записатися в електронній черзі на оформлення біометричних документів тепер можливо у всіх областях України”, – йдеться в повідомленні.

Відтепер для отримання послуг з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з метою мінімізації часу перебування відвідувачів у територіальних підрозділах ДМС, достатньо попередньо зареєструватися в електронній черзі, вибравши зручні для себе час і дату відвідування підрозділу. Сервіс доступний на офіційному сайті ДМС за посиланням.

Перше оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки здійснюється за місцем реєстрації особи, тому потрібно звертати на це увагу при виборі територіального підрозділу при реєстрації в електронній черзі.

Усі наступні оформлення ID-картки, а також оформлення закордонного паспорта можна здійснити в будь-якому підрозділі ДМС на всій території України, незалежно від реєстрації місця проживання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua