0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung готує шолом змішаної реальності


Samsung готує шолом змішаної реальності

Компанія Samsung готує до випуску новий натільний пристрій – шолом змішаної реальності Windows Mixed Reality.

Про це повідомляють мережеві джерела.

Читайте також: Samsung припиняє випуск бюджетних смартфонів

Близько року тому південнокорейський гігант анонсував шолом під назвою Odyssey. Цей пристрій оснащений двома екранами з роздільною здатністю 1440 × 1600 точок кожен. Кут поля зору становить 110 градусів, частота оновлення — 90 Гц.

Для взаємодії з гаджетом можна застосовувати бездротові контролери зі зворотним зв’язком. Передбачені вбудовані навушники і мікрофони. Зараз ціна пристрою становить близько 400 доларів США.

Новий шолом змішаної реальності фігурує під назвою Odyssey+. Повідомляється, що він успадкує Конструктивні особливості у оригінальної моделі. Зміни нібито стосуватимуться і системи візуалізації.

Анонс Odyssey+ може відбутися в найближчі тижні. Пристрій вже надійшов на сертифікацію в регулювальні органи. Ціна новинки, по всій видимості, складе приблизно 500 доларів США.

Аналітики IDC прогнозують, що в поточному році глобальні відвантаження шоломів віртуальної і доповненої реальності досягнуть приблизно 4,2 млн одиниць. Це буде відповідати зростанню на 31 % в порівнянні з минулим роком. Левову частку в загальній масі продажів складуть пристрої віртуальної реальності – на них припаде близько 4,0 млн одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua