0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

МВФ збільшив кредит для Аргентини


МВФ збільшив кредит для Аргентини

Аргентина може отримати додатковий кредит від Міжнародного валютного фонду в розмірі 3-5 млрд дол. На додачу до раніше схваленого 50 млрд дол.

Про це повідомили аргентинські ЗМІ.

Читайте також: МВФ підбив підсумки роботи місії в Україні

Цих коштів буде достатньо для виплат у рамках боргових зобов’язань країни в 2019-2020 рр., підкреслив міністр економіки Аргентини Ніколас Духовне. У свою чергу, президент Аргентини Маурісіо Макрі заявив, що про угоду буде оголошено через кілька днів.

МВФ збільшить підтримку Аргентини. Шанс дефолту країни нульовий”, – сказав він. За словами М.Макрі, протягом 4-5 міс. країну чекає період рецесії, проте влада країни не припинить виплати за заборгованостями.

МВФ наприкінці червня офіційно схвалив кредит Аргентині в 50 млрд дол. За схемою stand by. Таке рішення дозволяє країні отримати першим траншем 15 млрд дол., половину з цієї суми буде використано для видатків держбюджету.

Решта кредиту в розмірі 35 млрд дол. буде доступна протягом дії угоди за підсумками щоквартальних оглядів – тобто гроші будуть надаватися, якщо влада Аргентини виконуватиме вимоги МВФ.

В Аргентині останнім часом склалося скрутне фінансове становище. Центробанк країни підняв рівень процентної ставки до рекордного значення в 60% на тлі падіння курсу національної валюти. З початку року аргентинський песо знецінився вже більш ніж на 45% відносно американського долара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування