0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Для завершення будівництва Дарницького моста в Києві потрібно 30 млн євро - Мінінфраструктури


Для завершення будівництва Дарницького моста в Києві потрібно 30 млн євро - Мінінфраструктури

Вартість завершення будівництва Дарницького моста в столиці становить близько 30 млн євро. Щоб реалізувати проект, міст потрібно передати на баланс Київміськдержадміністрації.

Таку думку висловив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань під час публічної бізнес-дискусії “Інвестування в транспортну інфраструктуру України – можливості, виклики, рішення”.

Читайте також: Омелян назвав аеропорти, які отримають гроші на будівництво злітних смуг в 2019 році

“Сума завершення будівництва – 30 млн євро. Сума для Києва цілком посильна. А “Укрзалізниця”, звісно, не хоче добудовувати цей міст. Це зрозуміло, тому потрібно передати його Київській міськдержадміністрації”, – сказав він.

Заступник міністра повідомив, що завершенню будівельних робіт на Дарницькому мосту перешкоджає заборгованість перед турецьким підрядником.

За його словами, Мінінфраструктури не погоджується з сумою заборгованості, нарахованою рішенням арбітражного суду (приблизно 120 млн гривень, включаючи упущену вигоду і штрафні санкції), і вважає, що її можна зменшити в рази.

Довгань підкреслив, що коли щодо заборгованості перед турецьким підрядником буде знайдено оптимальне рішення, виникне можливість передачі моста на баланс Києва і завершення його будівництва.

На початку 2018 року МІУ розглядало можливість залучення кредиту для завершення будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві (так званий “міст Кирпи”, Дарницький міст). У міністерстві говорили, що вважають можливою передачу на баланс Києва цього моста тільки після добудови.

Рівень будівельної готовності моста станом на кінець лютого 2018 року становив 82,4%. Тоді вартість завершення будівництва автомобільної складової моста оцінювалася в 1,15 млрд гривень (близько 35 млн євро за поточним курсом).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування